Menu Close

„Miško galia”

Šeiminių namų globotiniai (rūpintiniai) 2 dienas dalyvavo Pasvalio Visuomenės Sveikatos Biuras organizuotoje programoje ,,Miško galia”, kurios metu turėjo galimybę stiprinti emocinę savijautą, geriau pažinti gamtą bei aktyviai leisti laiką gryname ore. Programos metu globotiniai (rūpintiniai) įsitraukė į įvairias veiklas, mokėsi atsipalaidavimo, kvėpavimo, bendravimo ir dėmesingumo įgūdžių. Miško aplinka suteikė ramybės, gerų emocijų bei naujų patirčių. Dėkojame organizatoriams už prasmingą iniciatyvą, jaukią atmosferą ir šiltai praleistą laiką.
Skip to content